Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.10.2008 19:18:17 

Sleduj (Filmy‚Seriály‚Videa...)

Krimy

...:::IKrimyI:::......

 
 
 
Nula od Nuly pojde / Big Nothing (2006) [[NOVÉ]]
CinemaWorld Černá komedie s kupou mrtvol. Charlie (David Schwimmer), manžel policistky, je vykopnut z "pekla" call centra po "zaručené" radě kolegy Guse (Simon Pegg). Guse má ale plán, jak se dostat k penězům - vydírat reverenda kvůli jeho choutkám na internetu. Zapojí svou novou přítelkyni Josie (Alice Eve), postarají se alibi a jde se pro peníze. Jenže nic nejde podle plánu a nic není, jak vypadá.


Dannyho parťáci 3 / Ocean´s Thirteen (2007)
CinemaWorld Danny Ocean (George Clooney) a jeho parta by se k návratu k tomu, co jim jde nejlépe, odhodlali jen z jednoho jediného důvodu - kdyby byl v ohrožení jeden z nich. Když nelítostný majitel kasina, Willy Bank (Al Pacino), podrazí Dannyho přítele a učitele Reubena Tishkoffa (Elliott Gould), který je kvůli tomu hospitalizován, Danny a jeho věrní opět spojí své síly s cílem vyprázdnit Bankovy sejfy.


8mm 2 / 8mm 2 (2005)
Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley (Johnathon Schaech Krevní pouto), který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish (Lori Heuring - Mulholland Drive) a překrásnou mladou modelkou (Zita Görög - Underworld). David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život.


Bláznivej sejf / Scorched (2003)
Malé město. Malá banka. A v ní sejf plný peněz. Tři noví zaměstnanci (PAULO COSTANZO, WOODY HARRELSON, ALICIA SILVERSTONE) se rozhodnou, že ji o víkendu vykradou... až na to, že jeden neví o plánech toho druhého. A k tomu zaměstnankyně místního obchodu s oděvy (RACHAEL LEIGH COOK) plánuje pomstu místnímu milionáři (JOHN CLEESE). A pak, že na maloměstě bývá nuda!


Šňup / Spun (2002)
Život utíká rychle... stíháte to? Tři dny sjetě ulítlých hrátek se změní v šílený závod o čas. Ztroskotanec Ross si jde zase jednou pro svou dávku speedu, ale jeho oblíbený dealer Pavouk zboží opět jednou ztratil. Ross u něj čeká zda se speed někde nenajde a přitom se seznámí ke všemu svolnou Nikky. Ta chodí s jedním "vařičem" a vezme Rosse na nákup k němu. Ten dostane svou dávku tentokrát zdarma a na oplátku dělá chlapíkovi jménem Kuchař osobního šoféra... A to neměl dělat. Místo poklidného šňupání, sexu a barevných snů... se dostává do série bizarních situací.


Buď v klidu / Be Cool (2005)
Ve filmu Buď v klidu se John Travolta vrací jako Chili Palmer z filmu Chyťte ho! Tentokrát Chili opouští nevyzpytatelný filmový průmysl a vrhne se do hudební branže, zaplete se s ruskou mafií, s různými gangsterskými skupinami a ještě vezme pod ochranu mladou talentovanou zpěvačku Lindu Moonovou. Barry Sonnenfeld, který režíroval Chyťte ho!, nedávno prohlásil, že když John Travolta přijal roli Chiliho Palmera, chtěl ji hrát jako ?pouličního Jamese Bonda.? Travolta říká, ? Chili je gangster, ale má image příjemného gangstera, jakoby Jamese Bonda. A jeden z mých oblíbených filmových idolů byl Sean Connery, zejména v roli Bonda, tak se stal mou inspirací mého pojetí Chiliho Palmera. Travolta se nadchnul v okamžiku, kdy roli Edie Athens přijala Uma Thurmanová. ?Uma a já si na plátně ohromně rozumíme,? říká, ?a ve filmu Buď v klidu jsme hráli úplně jiné postavy než ve filmu Pulp Fiction- historky z podsvětí, i když spolu opět tančíme.


Loupež po italsku / The Italian Job (2003)
Jejich geniální plán byl promyšlen do nejmenších detailů a proveden naprosto bezchybně. Konečně, každý z nich byl špičkovým profesionálem ve svém oboru a Charlie (Mark Wahlberg) by za svůj tým dal ruku do ohně. Zdařil se i únik, přestože to byl jeden z nejstřeženějších paláců v Benátkách. Ale jeden z nich zradil a právě Steveovi (Edward Norton) spadl do klína přímo pohádkový poklad. Jeho podraz zaplatil životem kasař John (Donald Sutherland), veterán, který sobě i dceři slíbil, že pak už pověsí řemeslo na hřebík. Stella (Charlize Theronová) podědila zlaté kasařské ruce po otci jen s tím rozdílem, že ona stojí na straně zákona. Pro Charlieho tedy není snadné získat ji na svou stranu a přesvědčit, že cílem nejsou jen oslnivě blyštivé zlaté cihly, ale především pomsta za smrt kamaráda, jejího otce. Pak je třeba zvážit každý krok, protože i Steve je profík na slovo vzatý a navíc závratně bohatý, takže co neumí či nedokáže, může koupit, zaplatit nebo uplatit. Jenže koho by napadlo, že právě ten den naprosto zkolabuje dopravní systém v centru Los Angeles.


Psanec / Outlaw (2007)
Londýn současnosti. Plný násilí, krutosti a zločinu. Do takového prostředí se vrací veterán z Íráku Danny Bryant (Sean Bean), kterým společnost opovrhuje. Když nevinné neochrání policie, pokusí se vzít věci do vlastních rukou...


Noc patří nám / We Own the Night (2007)
Drsný krimi thriller, který jde ve stopách oscarové Skryté identity. Policie v New Yorku čelí rostoucí vlně zločinu. Ruský gang má seznam policistů, které chce odstranit. Šéf nočního klubu (Joaquin Phoenix) má šanci zachránit svého bratra (Mark Wahlberg) a otce (Robert Duvall), kteří jsou další na řadě. Hvězdné obsazení doplňuje Eva Mendes. Film byl uveden v soutěžní sekci MFF Cannes 2007.


Hitman (2007)
Snímek Xaviera Gense Hitman (česky nájemný vrah) je inspirován stejnojmennou čtyřdílnou videohrou, jejíž první díl vznikl v roce 2001. Od často používaného přímočarého akčního zabíjení se poněkud liší: agent 47 musí ve hře na své zabijácké zakázky používat více hlavu. Jenže to ve filmu moc neplatí, zato krvavých přestřelek a různých druhů střelných zbraní je v něm víc než dost. - Agent 47 byl od dětství důsledně vychováván k zabíjení. Jako člen tajné Organizace stále vypadá jako ze škatulky a vyřizuje po celém světě špinavé zakázky. Inspektor Whittier z Interpolu ho houževnatě, leč marně už tři roky pronásleduje po celém světě. Vše se změní ve chvíli, kdy se Organizace zaplete do politických intrik v Rusku více, než je zdrávo, a rozhodne se svého muže obětovat. Tomu se to samozřejmě nelíbí. Jeho krvavá mise na záchranu vlastního života podle toho také vypadá. ? Hledat v příběhu logiku by bylo marné, děj je pouze záminkou pro střílení, vraždění, potoky krve, ale i pro půvaby ukrajinské modelky Olgy Kurylenkové.


Taxi 4 / T4xi (2007)
Staří známí ? taxikář Samy Naceri, nešikovný policajt Frédéric Diefenthal a komisař Bernard Farcy ? se vracejí v dalším dílu úspěšné série. Originální honičky taxíku s policií, akční scény a spousta vtipných situací vás nezklamou ani tentokrát. Připravte se na pořádně nadupanou jízdu!


Bestie Karla / Karla (2005)
Kontroverzní kriminální thriller Joela Bendera Bestie Karla zpracovává autentický případ největších kanadských sériových vrahů, manželů Paula Bernarda a Karly Homolkové (nar. 1970), jež je českého původu. Dvojice byla v roce 1993 odsouzena za tři brutální vraždy nezletilých dívek v letech 1990-93, přičemž se předpokládá, že jejích obětí bylo více. Kauza budí v Kanadě stále pozornost, neboť je od počátku provázena řadou sporů a nevyjasněných skutečností. Zatímco muž byl odsouzen na doživotí, žena na základě dohody s vyšetřovateli dostala jen dvanáct let a po jejich odpykání byla v roce 2005 propuštěna. Naposledy rozčeřil hladinu právě film Bestie Karla, jehož uvedení vzbudilo četné polemiky. ? Tvůrci tvrdí, že se věrně přidržují různých dokumentů, zároveň však přistupují na verzi, s níž se hájila Karla Homolka, ale již mnozí další odmítají. Děj tvoří ženiny vzpomínky během šetření psychiatra Arnolda, který má v roce 2000 vypracovat posudek k jejímu případnému podmínečnému propuštění.


Sedm / Seven (1995)
Obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo. Sedm smrtelných hříchů, o nichž kázali církevní hodnostáři ve středověkých kázáních s varováním, jak mohou nábožné lidi odvádět od víry. Tyto hříchy se objevily jako předloha spousty literárních, výtvarných či divadelních děl. Nyní vznikl vynikající a strhující film o dvojici nerovných detektivů, kteří řeší záhadnou sérii vražd, motivovaných zmíněným náboženským kázáním.


Rudé horko / Red Heat (1998)
Jeden z nejslavnějších filmů Arnolda Schwarzeneggera. Nejtvrdší moskevský detektiv Ivan Danko, přezdívaný "železná čelist" je vyslán do USA, aby dopadl překupníka drog. V ulicích Chicaga se ale nevyzná a potřebuje pomocníka. Dostane nejbláznivějšího chicagský policajta. Koho napadlo, dát je dohromady? Oba jsou nesnesitelní a jejich vzájemný vztah se dá jen těžko považovat za "spolupráci"...

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek